Головна » 2015 » Червень » 9 » Про себе та цей сайт
Про себе та цей сайт
22:47

 
Вітаю, друже! Приємно познайомитись! Мене звуть Олексій Пилипенко. В інтернет-колах застосовую нік Olexa. Мешкаю в Харкові. Захоплювався мототуризмом, переважно позашляховим. Переважно цій темі й присвячено цей сайт. Досить ретельно дослідив терени України. В 2008 році наодинці здійснив подорож Близьким Сходом (Туреччина — Сірія — Грузія). Туреччину довелося об'їхати чи не всю, зокрема дослідити досі не часто відвідувані мандрівниками глухі куточки турецького Курдистану.

Також дещо тямлю в ремонті, тюнінгу та дообладнанню мотоциклів ендуро. Цікавлюсь перегонами, переважно ралі-рейдами. Журналіст, маю понад двадцять публікацій в українських мотожурналах БАЙК та МОТОДРАЙВ. А також певну кількість статей, які можна прочитати лише тут, на моєму персональному сайті.

В цьому місці я збирав інформацію, яка може стати в нагоді мотомандрівникам, дійсним та майбутнім власникам позашляхових мотоциклів. Сподіваюся, що ти знайдеш тут дещо корисне для себе. Останнім часом мотоцикли перестали мене цікавити, тому цей сайт більше не підтримую.
Переглядів: 981 | Додав: olexarider | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]